Спільнота тренерів Balance Yoga

Balance Yoga — це не лише студія, школа та стиль, це ще й спільнота тренерів, які пройшли навчання в школі Balance Yoga і тепер самі працюють в цьому стилі.

Ця сторінка створена для того, щоб тренери та ті, хто хоче тренуватися, могли знайти один одного.

Якщо ви один чи одна з нас і хочете розказати про себе, долучайтеся! Якщо ви шукаєте тренера чи тренерку, які проводять заняття поблизу — скористайтеся картою нижче.

ТРЕНЕРАМ
Щоб додати інформацію про себе, ви маєте бути випускником школи Balance Yoga і викладати в цьому стилі. Просто натисніть на знак «+» у правому верхньому куті мапи, і заповніть форму, яка з’явиться. Обов’язково вкажіть свої контакти, щоб потенційні клієнти могли із вами зв’язатися. Ви також можете завантажити світлину. Не забудьте натиснути кнопку «Відправити», щоб ваш запит зберігся. Після перевірки інформацію ми додамо вашу мітку на мапу.

ТИМ, ХТО ШУКАЄ ТРЕНЕРІВ
Щоб знайти тренера або тренерку, скористайтеся кнопкою пошуку на мапі ліворуч (). Після натискання на кнопку з’явиться поле пошуку. Почніть вводити назву свого міста або прізвище тренера, якого шукаєте, і сайт видасть усі записи на мапі, які містять такий фрагмент тексту. Поки наша карта тільки почала заповнюватися, але найближчим часом на ній з’явиться інформація про тренерів Balance Yoga, які працюють у всьому світі.

+Долучитися
made with OUM PRO