Лекції та семінари

Школа викладачів хатха-йоги «Баланс-йога» — це курси для тих, хто давно практикує йогу й хоче почати ділитися своїми навичками з іншими, а також для всіх бажаючих поглибити свої знання з хатха-йоги, аюрведи, шаткармах, анатомії й фізіології, більше дізнатися про історію та філософію йоги.

Навчальний курс складається з двох ступенів, після закінчення кожного з ви матимете змогу скласти іспит та отримати сертифікат.

Навчання відбувається в руслі традиції Крішнамачарьї, у основу покладений метод «баланс-йога», проте інформація, яку ви отримаєте під час проходження курсу, буде актуальна для викладачів йоги в будь-якому стилі. Диплом що ви отримаєте достатньо універсальний, не обмежує випускників конкретним стилем.

I ступінь

В межах занять вивчаються основні напрямки і школи хатха-йоги, її медичні аспекти, травмобезпека, принципи грамотного викладання і побудови індивідуальної практики.

На курс приймаються усі, хто бажає навчатися, але до іспитів будуть допущені лише ті, хто практикує хатха-йогу понад 2 роки. Усі інші можуть брати участь в навчанні без права складання іспитів і отримання сертифікату.

В процесі навчання майбутні інструктори опанують:

  • техніку виконання асан базового рівня (для початківців);
  • техніку виконання асан основного рівня складності (для тих, хто продовжує);
  • способи правки в асанах і грамотний аджастмент (допомога в асанах);
  • принципи створення тренувальних послідовностей;
  • принципи індивідуалізації практики;
  • основи анатомії та фізіології;
  • принципи послідовного навчання дихальної техніки;
  • основи історії і філософії йоги;
  • основні класичні тексти з йоги: Бхагават Гіта, Йога сутри, Хатха-йога прадіпіка, Гхеранда Самхита і ін.

II ступінь

Цей курс розрахований на викладачів хатха-йоги, що вже пройшли курс «Базовий: I ступінь» і хочуть поглибити свої знання, закріплюючи їх практичними навичками.

Великий акцент приділятиметься індивідуалізації практики і побудові власних послідовностей, орієнтованих на особливості і стан клієнта.

Також на цьому курсі ми більш детально розберемо і відпрацюємо дихальні вправи прана-вьями і пранаяму.

Лекції та семінари

Ми радо ділимося своїм досвідом і навичками з усіма, хто їх прагне, поширюючи знання про баланс-йогу. Особливо приємно, коли теорію і практику можна обрамити прогулянками, враженнями і цікавим спілкуванням. Для своїх семінарів ми знаходимо гарні та затишні місця, поєднуючи корисне з приємним. Приєднуйтесь!

Курс інструкторів йоги онлайн

Курс підготовки викладачів
«Balance Yoga: Part 1»
(онлайн)

Онлайн-курс
«Біомеханіка в асанах»
(онлайн)

Курс «Жіноча йога»

Онлайн-курс
«Жіноча йога»
(онлайн)