Це відео присвячене болю в спині. М’яке тренування розраховане на підгострий період болю, коли після загострення ви вже можете безпечно рухатися, але все ще відчуваєте біль і обмеження в специфічних положеннях.
Для людей старшого віку
М’яке тренування з використанням динамічних вправ на роботу м’язів-антагоністів, що балансує тіло. Зміцнення м’язів-стабілізаторів у поєднанні з м’яким розкриттям суглобів та збільшенням їхньої рухливості. Тренування підходить для людей, ослаблених через хворобу чи вік. Не забувайте, що будь-яке тренування це стрес, покликаний стимулювати наші адаптаційні можливості, тому вам буде непросто. Але не варто робити що-небудь через біль та надзусилля. Насолоджуйтесь взаємодією зі своїм тілом!
Практика при опущенні внутрішніх органів
Опущення внутрішніх органів – це стан, коли нирки, матка або органи малого тазу не тримаються у своєму фізіологічному положенні і починають рухатися, що може призвести до їх ушкоджень або порушення кровообігу.
У цьому відео ми детально розберемо, що це таке, як і в кого виникає, а також, як можна практикувати із цим станом і щоб йому зарадити, а які навантаження при ньому протипоказані.
На вас чекає проста та ефективна послідовність, що допоможе зміцнити м’язи корпусу, які підтримують внутрішні органи.
Тренування м’язів тазового дна
М’язи тазового дна — своєрідний «гамак», на якому лежать наші внутрішні органи. Слабкість цих м’язів може призводити до зміщення органів, їх здавлювання, порушення їх функцій. Це може проявлятися незручними звуками під час сексу, а іноді, з віком, або після пологів, і нетриманням сечі.
Ми пропонуємо вам м’яке тренування, що зміцнює м’язи-синергісти тазової діафрагми. Мета цього тренування — баланс м’язів корпусу і напрацювання досвіду контролю.
Інтервальне тренування у спрощеному форматі
Силове інтервальне тренування — це:
- силові вправи,
- що виконуються в інтервальному режимі,
- по колу.
Між ними виконується шавасана.
Силові вправи стимулюють анаболічні процеси (відновлення нашого тіла), а тому можуть бути дуже корисним для людей, ослаблених з різних причин. Однак, ослабленій людині силові вправи можуть даватися важко, а деякі можуть бути взагалі протипоказані.
Це тренування створене якраз для таких випадків!
Воно містить прості та безпечні вправи, які можна виконувати попри обмеження.
Практику можна робити навіть при:
✅ менструації, кровотечах, менопаузальному синдромі або з гінекологічними захворюваннями, коли не можна підвищувати внутрішньочеревний тиск,
✅ проблемами центральної нервової системи, з проблемами в очах, коли не можна підвищувати тиск в очах та внутрічерепний тиск.
Практика під час болючої менструації
В даному занятті підібраний м’який комплекс вправ, що сприяють розширенню судин і зниженню тонусу матки. Такі вправи зменшують біль та дискомфорт під час менструації.