Онлайн-заняття з Павлом Перваковим

Заняття з хатха-йоги, стиль «Balance Yoga». Рівень початковий+ (1+). Комплексний тренінг малої/середньої інтенсивності. Відновлення основ практики: асана та пранавьяяма. Структура та бандхи в окремій відбудові, в потоці вправ та в асанах. Здебільшого мало-амплітудна динаміка з нетривалими фіксаціями. Поглиблення уваги у пропріоцепцію, «м’язове почуття», а також основи дихальної практики: усвідомлювання дихання, зв’язок з рухами та дихальні вправи йоги – пранавьяями.

Заняття з ціґун. Авторські компіляції з базових вправ різних стилів. Рівень складності — початковий. Знайомство з методом та основи практики. Сучасне «західне читання» східної практики (обговорення феноменології та стану, поступове зрощення фрагментів теорії з практично отриманим досвідом). Вибудовування структури кісток, уповільнення руху та дихання, робота з увагою (занурення у відчуття, розподіл, концентрація та фіксація у точках та об’ємах тощо). Самовідчуття, самоспостереження, та самовпізнання в зовні простих положеннях та сповільнених динамічних формах практики.

Заняття з бодіворку. Засоби та підходи до взаємодії з тілом в сучасній тілесно-орієнтованій психотерапії. Найпростіші принципи та складові психотерапевтичної роботи (оформлення стану, запит, феноменологічний шеренг зі зворотнім зв’язком, саморефлексія, та спостереження динаміки власних внутрішніх станів протягом часу). Елементи теорії та практики методів В.Райха, А.Лоуена, М.Фельденкрайза, Л.Марчер у загальній «збірці» методу «Біосинтез» (Інтеграція Життя) Д.Боаделли. Заземлення та центрування. Ресурс та внутрішні опори. Психологічний баланс, стійкість та адаптивність до змін внутрішньої та зовнішньої ситуації.

Заняття індивідуальні та групові проводяться українською або російською мовою за попередньою домовленістю та комфортом спілкування.

Ціни на період воєнних дій:

  • заняття з йоги в групі – 100грн,
  • заняття з ціґун – 150грн,
  • заняття з бодіворку – 200грн.

Час групових занять – 2 години.

Ціни на персональні заняття оговорюються індивідуально. Всі ціни дані, як ОРІЄНТИР для оплати. На період травень-червень форма оплати – donation, тобто вільна.

Координати для зв’язку: Viber, Telegram та WhatsApp на номері +380997234235

FB: Паша Перваков 

Insta: @yoga__pp

Share with:


Залишити відповідь

No apps configured. Please contact your administrator.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.