Зміцнення м’язів тазового дна

Це відео чудово підійде для тих, хто потребує зміцнення тонусу м’язів тазового дна, післяпологового відновлення, а також стабілізації крижово-клубового суглоба.

Тренування м’язів тазового дна

Валентина Маліновська: Тренування м'язів тазового дна

М’язи тазового дна — своєрідний «гамак», на якому лежать наші внутрішні органи. Слабкість цих м’язів може призводити до зміщення органів, їх здавлювання, порушення їх функцій. Це може проявлятися незручними звуками під час сексу, а іноді, з віком, або після пологів, і нетриманням сечі.
Ми пропонуємо вам м’яке тренування, що зміцнює м’язи-синергісти тазової діафрагми. Мета цього тренування — баланс м’язів корпусу і напрацювання досвіду контролю.

Практика при опущенні внутрішніх органів

Опущення внутрішніх органів – це стан, коли нирки, матка або органи малого тазу не тримаються у своєму фізіологічному положенні і починають рухатися, що може призвести до їх ушкоджень або порушення кровообігу.   

У цьому відео ми детально розберемо, що це таке, як і в кого виникає, а також, як можна практикувати із цим станом і щоб йому зарадити, а які навантаження при ньому протипоказані. 

На вас чекає проста та ефективна послідовність, що допоможе зміцнити м’язи корпусу, які підтримують внутрішні органи.  

Практика під час болючої менструації

В даному занятті підібраний м’який комплекс вправ, що сприяють розширенню судин і зниженню тонусу матки. Такі вправи зменшують біль та дискомфорт під час менструації.