М’яке тренування для покращення кровообігу

Дуже м’яке тренування з динамічними вправами та м’якими розтяжкаки, без силових вправ, глибоких нахилів та фіксацій у крайніх положеннях.

Це тренування підійде для тих, хто має проблеми із тиском і потребує покращення кровообігу, хто відновлюється після захворювання, або просто втомився чи погано почувається через ПМС тощо.

 

Коротка розминка шийно-комірцевої зони

Дуже корисна розминка для відновлення балансу м’язів верхнього поясу. Вправи можна робити безпосередньо на робочому місці та повторювати по кілька разів на день.

Тренування без килимка

Це тренування створено спеціально для тих, хто має багато навантажень протягом дня і потребує розвантаження для хребта, м’язів, суглобів. Тренування не потребує килимка, або якогось іншого спеціального устаткування чи умов, тож його можна виконувати будь де: в дорозі, на роботі, в прихистку чи в полі.

Прогини для просунутих

Коротке тренування на посилення прогинів. Підходить для просунутих практикуючих, знайомих з технікою прогинів.

Динамічне тренування для продовжуючих

Це тренування спрямоване на розкриття кульшових суглобів та силові прогини. За рівнем підготовки воно орієнтовано на продовжуючих практиків. Якщо ви початківець, спробувати виконувати ці вправи можна, але обережно і повільно, щоб не травмуватись. Приємної практики!

Практика для збільшення дихального об’єму

У цьому занятті зроблено акцент на збільшення дихального об’єму через тренування дихальної мускулатури, використання різних варіацій капалабхаті й руху. Цю практику можна використовувати окремо або на додаток до інших занять.