Практика при серцево-судинних проблемах

Це відео присвячене тому, як правильно побудувати свою практику людям, які мають проблеми та захворювання серцево-судинної системи, такі як:

  • підвищений артеріальний тиск;
  • гіпертрофія міокарда;
  • вроджений порок серця;
  • порушення серцевого ритму тощо.

Тут ви знайдете поради та рекомендації про те, яких навантажень слід уникати, а на яких вправах краще зосередитися, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров’ю, але й підвищити якість життя.

Воно також є першим, що відкриває добірку тренувань, безпечних при порушеннях роботи серцево-судинної системи.

Важливо пам’ятати, що ані це відео, ані наступні тренування не слід використовувати замість лікування. Обов’язково проконсультуйтеся зі своїм лікарем, перш, ніж приступати до практики.

Будьте здорові!

 

М’яке тренування для покращення кровообігу

Дуже м’яке тренування з динамічними вправами та м’якими розтяжкаки, без силових вправ, глибоких нахилів та фіксацій у крайніх положеннях.

Це тренування підійде для тих, хто має проблеми із тиском і потребує покращення кровообігу, хто відновлюється після захворювання, або просто втомився чи погано почувається через ПМС тощо.

 

М’яке тренування для кульшових суглобів

М’яке тренування для кульшових суглобів

Тренування з масажним м’ячем на мобільність кульшових суглобів і тазу.
Підійде новачкам. Буде на користь при болю в попереку.
Можна використовувати як окреме тренування вранці чи ввечері або як частину більш динамічного тренування.

Тренування без килимка

Це тренування створено спеціально для тих, хто має багато навантажень протягом дня і потребує розвантаження для хребта, м’язів, суглобів. Тренування не потребує килимка, або якогось іншого спеціального устаткування чи умов, тож його можна виконувати будь де: в дорозі, на роботі, в прихистку чи в полі.

Тренування з амортизаційною стрічкою

Тренування з амортизаційною стрічкою

Для цього тренування вам знадобиться амортизаційна стрічка (бажано, не менше 2 м довжиною, 15 см завширшки, слабкого або середнього супротиву). З її допомогою ми посилюємо навантаження (на кшталт додаткової ваги)  і отримуємо прекрасний зворотній зв’язок від власного тіла в знайомих  вправах.

Тренування на мобільність і стабілізацію в русі, добре підійде для новачків.

Можна використовувати як окреме тренування або як розминку перед більш динамічними вправами.

М’яке ранкове тренування

Валентина Малиновська: М'яка ранкове тренування

Це м’яке ранкове тренування підійде як йогам-початківцям, так і тим, хто вже деякий час практикує. Загальзміцнювальне навантаження, в поєднанні з м’якою динамічної розминкою допоможе зробити ваше ранок по-справжньому бадьорим!

Освоєння скруток

Валентина Малиновська: Освоєння скручувань

Заняття з відлаштуванням техніки виконання скруток. Тут зібрані безпечні силові скручування без використання важеля. Тренування підходить для початківців.

Зрізуючі навантаження хребта

Валентина Малиновська: Навантаження хребта, що зрізують

Цей урок присвячений травмобезпеці в асанах. В ньому ми розглянемо навантаження, що несуть зрізуючі навантаження, і створюють загрозу травмування міжхребцевого диска, поговоримо про те, як їх можна уникнути.

Рекомендуємо вам також заняття по травмобезпеці і техніці виконання перевернутих положень. Воно доступне по преміум-підписці.