Легкий старт

Валентина Малиновська: Легкий старт

Хочете почати займатися йогою, але не знаєте, з якого боку підійти до завдання, які асани обрати, з чого почати? Спробуйте це тренування!

М’який ритм, напрацювання базової структури, детальний розбір нюансів. Дихання, загальнозміцнюючі вправи та положення для плавного, безпечного збільшення рухливості суглобів.

Зміцнення м’язів тазового дна

Це відео чудово підійде для тих, хто потребує зміцнення тонусу м’язів тазового дна, післяпологового відновлення, а також стабілізації крижово-клубового суглоба.

Табата

Це заняття з повільною, м‘якою, детальною розминкою та інтенсивною інтервальною частиною посередині буде корисним для тих, хто хоче скоригувати фігуру, набратися сил, стати бадьорішими та покращити витривалість. Також воно допоможе організму швидше відновлюватись, подовжити свою молодість. Наприкінці заняття вас чекає м‘яка розтяжка всіх м‘язів тіла, що працювали. Заняття підійде, як для початківців, так і для продовжуючих практиків.

М’яка динамічна розминка

Дуже м’яка динамічна розминка, яка виконується в горизонтальному положенні.

Якщо вранці ви ніяк не можете остаточно прокинутись, або відчуваєте слабкість з інших причин, це тренування допоможе вам збадьоритись. Також заняття можна використовувати ввечері, щоби зняти напругу робочого дня.

 

М’яке тренування для кульшових суглобів

М’яке тренування для кульшових суглобів

Тренування з масажним м’ячем на мобільність кульшових суглобів і тазу.
Підійде новачкам. Буде на користь при болю в попереку.
Можна використовувати як окреме тренування вранці чи ввечері або як частину більш динамічного тренування.

Збільшення мобільності грудного відділу та кульшових суглобів

У цьому тренуванні на вас чекає незвичайна послідовність: заняття починається зі положення лежачи і закінчується у положенні стоячи. Цей комплекс добре підійде для тих, хто любить починати ранок з делікатної розминки або навпаки бажає зняти напругу після сидячої роботи протягом дня.

Тренування з ролером

М’яке тренування, спрямоване на мобільність. Підійде новачкам. Для нього вам знадобиться ролер (бажано рівний, нежорсткий).

Тренування можна використовувати, як окреме заняття вранці чи ввечері, або, як розминку перед більш інтенсивними вправами.

Зміцнення сідниць

Юлія Єгорова: Зміцнення сідниць

Універсальне тренування для зміцнення сідниць, як головного стабілізатора нашого тазу і крижів.

Тренування з амортизаційною стрічкою

Тренування з амортизаційною стрічкою

Для цього тренування вам знадобиться амортизаційна стрічка (бажано, не менше 2 м довжиною, 15 см завширшки, слабкого або середнього супротиву). З її допомогою ми посилюємо навантаження (на кшталт додаткової ваги)  і отримуємо прекрасний зворотній зв’язок від власного тіла в знайомих  вправах.

Тренування на мобільність і стабілізацію в русі, добре підійде для новачків.

Можна використовувати як окреме тренування або як розминку перед більш динамічними вправами.