Тренування в студії
Тренування в студії
для початківців
для початківців+
для просунутих
для досвідчених
для початківців
для просунутих
для досвідчених
для початківців
для початківців
для початківців
для просунутих
для початківців
для початківців
для досвідчених
для початківців
для просунутих
Хатха-йога (санскрит: हठयोग) — це традиційна система практик йоги, особливе значення у якій мають асани — положення тіла й пранаяма — вміння керувати диханням.
Наші тренування проводяться в сучасному авторському стилі баланс-йога, в основі якого — віньяса — зв'язок руху и дихання. Ми приділяємо велику увагу відновленню м'язового балансу через динамічні вьяями, спрямовані на роботу м'язів-антагонистів. Завдяки такому підходу вони відновлюють свою функціональну довжину, втрачену через наші повсякденні навантаження. Це дає можливість ефективніше працювати в статичних навантаженнях й швидше розвиватися в практиці без болю й травм.
В нашій студії в студії відбуваються тренування за трьох рівнями складності: від найпростішого — для тих, хто вперше прийшов на йогу, — до високого — для тих, хто практикує давно, й прагне досягти вищих результатів.
Ціґун (кит. трад. 氣功, упр. 气功, піньїнь: qìgōng) — самобутня й цілісна китайська система теорії та практики терапії й самовідновлення, самодослідження та саморозвитку, яку також відносять до ресурсних технологій роботи з тілом. Ціґун поєднує: гімнастику (м’яку уповільнену динаміку та деякі статичні форми), дихальні вправи, роботу з увагою, самоусвідомленням тіла та почуттів. Впродовж занять по мірі й в специфіці відчуттів та станів для вас відкриватимуться й наповнюватимуться сенсами теоретичне й філософське наповнення ціґун.
На вас чекає шлях додому: зі світу інтересів та стимулів зовнішньої соціальної реальності до реальності внутрішньої — власних станів тілесних й психоемоційних. Проте це зовсім не втеча від світу, скоріше — пошук рівноваги між дією і відчуттям, увагою зовні й увагою всередині. Фізична практика з зануренням уваги в тілесні відчуття, динамічні форми з глибоким усвідомленням тіла та відчуттів.
Це заняття — авторський погляд на знайомство з системою ціґун.
Воно відбувається десь у відбудові положень для практики, десь у спостереженні за власним тілом на рівні відчуттів, у роботі з різними швидкісними режимами (більше зі ступенями уповільнення), новими траєкторіями та зануренням уваги в цей процес (тобто в його розуміння).
Заняття проходить у інтервальному режимі, що дозволяє організму переключитися із розтрати глюкози на споживання жирних кислот, що допомагає вирішити метаболічні проблеми. Також цей режим дозволяє зміцнити окремі м'язові групи.
Ми підібрали вправи для зміцнення м'язів-стабілізаторів хребта. Тому заняття добре підходить для людей із сидячим способом життя (який призводить до слабкості стабілізаторів) або тих, хто має деякі проблеми опорно-рухового апарату (протрузії, лістез, спондильоз, надмірна рухливість суглобів). Звичайно ж, про свої особливості та проблеми ви повинні попередити викладача заздалегідь.
Сур'я намаскара — (санскр. सूर्य नमस्कार, «вітання Сонцу») — комплекс аеробних вправ хатха-йоги, ретельно підібраний задля м’якого припрацювання усього організму.
У тренуванні використовуються багато динамічних вьяям на м’язи-антогоністи, що допоможуть зняти напругу й скутість після вашої повсякденної діяльності.
Тут немає потенційно небезпечних й травматичних положень, а ритм заняття дозволяє засвоїти техніку виконання асан й базові принципи травмобозпеки. Тож, якщо ви початківець, ці заняття чудово вам підійдуть!
Для повноцінної практики відвідувати студію зовсім не обов'язково: ви можете практикувати з нашими тренерами в себе вдома (або в будь-якому іншому зручному вам місці), отримуючи всі необхідні матеріали онлайн!
Придбайте підписку на дистанційні тренування і отримайте доступ до архіву якісних відеозаписів тренувань різного рівня складності і різної тривалості, що регулярно поповнюється. Ви зможете займатися в будь-який зручний для вас час і в будь-якому місці, де є інтернет.