Хатха-йога

Ці тренування теж підходять для початківців, проте більш сміливих та наполегливих.

Якщо ви повертаєтеся до практики після значної перерви або в вас є досвід інших занять і ваше тіло достатньо треноване, то цей рівень складності  саме для вас. Ритм занять тут трохи швидший, аніж в тренуваннях для початківців,  також довші статичні фіксації у вправах, проте підбір  асан також безпечний для людини, яка тільки почала практику.

Інтервальне тренування

Заняття проходить у інтервальному режимі — протокол Табата.

Тренування починається із динамічної розминки, далі йдуть силові, статичні та динамічні вправи, які виконуються по 20 секунд з 10-секундними перервами на відпочинок. Після силового інтервального блоку робимо м’які розтяжки.

Такий режим дозволяє організму переключитися із розтрати глюкози на споживання жирних кислот, що допомагає вирішити метаболічні проблеми. Також цей режим дозволяє зміцнити окремі м’язові групи.

Ми підібрали вправи для зміцнення м’язів-стабілізаторів хребта. Тому заняття добре підходить для людей із сидячим способом життя (який призводить до слабкості стабілізаторів) або тих, хто має  деякі проблеми опорно-рухового апарату (протрузії, лістез, спондильоз, надмірна рухливість суглобів). Звичайно ж, про свої особливості та проблеми ви повинні попередити викладача заздалегідь.