Балансири та мобільність кульшових суглобів

Цей динамічний комплекс вправ спрямований на розвиток балансу та мобільності кульшових суглобів.
Він підійде:

  • Початківцям, які вже мають деякий досвід практики йоги. Це тренування стане для них чудовим способом удосконалити свої навички та розвинути нові.
  • Продовжуючим практикувати йогу. Цей комплекс вправ допоможе їм швидко розім’ятися, зарядитися енергією та покращити гнучкість та координацію.

Очікуйте:

  • Різноманітних вправ та асан, спрямованих на розвиток балансу та мобільності кульшових суглобів.
  • Динамічного та енергійного потоку, який допоможе вам розім’ятися та зарядитися енергією.
  • Докладних інструкцій та модифікацій поз, які підійдуть для людей з різним рівнем підготовки.

Це заняття  стане чудовим доповненням до вашої практики йоги, незалежно від того, чи ви початківець, чи продовжуючий.

Отримайте максимум користі від цього тренування!

Хатха-йога

Ці тренування теж підходять для початківців, проте більш сміливих та наполегливих.

Якщо ви повертаєтеся до практики після значної перерви або в вас є досвід інших занять і ваше тіло достатньо треноване, то цей рівень складності  саме для вас. Ритм занять тут трохи швидший, аніж в тренуваннях для початківців,  також довші статичні фіксації у вправах, проте підбір  асан також безпечний для людини, яка тільки почала практику.

Інтервальне тренування

Заняття проходить у інтервальному режимі — протокол Табата.

Тренування починається із динамічної розминки, далі йдуть силові, статичні та динамічні вправи, які виконуються по 20 секунд з 10-секундними перервами на відпочинок. Після силового інтервального блоку робимо м’які розтяжки.

Такий режим дозволяє організму переключитися із розтрати глюкози на споживання жирних кислот, що допомагає вирішити метаболічні проблеми. Також цей режим дозволяє зміцнити окремі м’язові групи.

Ми підібрали вправи для зміцнення м’язів-стабілізаторів хребта. Тому заняття добре підходить для людей із сидячим способом життя (який призводить до слабкості стабілізаторів) або тих, хто має  деякі проблеми опорно-рухового апарату (протрузії, лістез, спондильоз, надмірна рухливість суглобів). Звичайно ж, про свої особливості та проблеми ви повинні попередити викладача заздалегідь.