Повний формат для продовжуючих

Повноцінне силове тренування, яке містить динамічні силові вправи, асани стоячи, розкриття тазостегнових суглобів, скручування, прогини, перевернуті положення тощо. Усе що вам треба в одному годинному тренуванні!

Динамічне тренування для бадьорості

Дуже м’яке, але динамічне тренування, яке збадьорить та освіжить ваше тіло. Воно поєднує в собі прогини та скрутки та якісно балансує м’язи корпусу, роблячи їх міцніше і м’якше водночас. Підходить для людей які вже тренуються і готові поглиблювати свою практику.

Інтервальне кругове тренування: хардкор

Силове кругове тренування із розминкою людей, які вже мають достатній досвід практики. Якщо ви не новачок і любите тренування пожорсткіше, ці дві послідовності — саме те, що вам потрібно!

Зрізуючі навантаження хребта

Валентина Малиновська: Навантаження хребта, що зрізують

Цей урок присвячений травмобезпеці в асанах. В ньому ми розглянемо навантаження, що несуть зрізуючі навантаження, і створюють загрозу травмування міжхребцевого диска, поговоримо про те, як їх можна уникнути.

Рекомендуємо вам також заняття по травмобезпеці і техніці виконання перевернутих положень. Воно доступне по преміум-підписці.

Тренування при болях в спині

Валентина Малиновська

Це відео присвячене болю в спині. М’яке тренування розраховане на підгострий період болю, коли після загострення ви вже можете безпечно рухатися, але все ще відчуваєте біль і обмеження в специфічних положеннях.

Скрутки

Валентина Малиновська: Скручування

Тренування з використанням глибоких, ричагових скруток. Підходить для досвідчених та просунутих практиків. Якщо ви ще не впевнені в своїх навичках, краще почніть з заняття про освоєння скруток.

Інтервальний силовий тренінг

Валентина Малиновська:  Інтервальний силовий тренінг

Це тренування складається з послідовності силових вправ (4 кола по 8 вправ), що виконуються з інтервалами в 30 секунд. Заняття підійде для практикуючих всіх рівнів підготовки від новачків до просунутих йогів.

Профілактика та терапія плоскостопости

У цьому уроці розібрані кілька вправ для зміцнення м’язів, що формують арки стопи. Вони будуть корисні кожному, хто має стопи, навіть, якщо вам ніколи не ставили діагноз «плоскостопість», адже з плином часу і під впливом багатьох факторів, м’язи, що утворюють арки стопи можуть слабшати, що призводить до деформації стопи.

Запропоновані тут вправи можна виконувати, як розминку, або окремо.

Робота з увагою

Олександр Зеленський: Робота з увагою

Увага — психічний процес, що лежить в основі як усвідомлюваних, так і неусвідомлюваних проявів життєдіяльності організму.

Цей урок спрямований на розвиток здатності до концентрації уваги через роботу з споглядальними техніками.

Прогини для продовжуючих

Це заняття спрямоване на роботу над гнучкосними прогинами. Воно створене для продовжуючих та досвідчених практиків. Тренування містить роботу над мобільністю плечей, витягування і зміцнення передньої і задньої поверхонь стегон, силові і балансові вправи. Асани, що зустрічаються в занятті: Ардха-дханураса, Ардха-бхекасана, Урдхва-дханурасана, Бакасана, Паршва-бакасана.