Динамічне тренування для бадьорості

Дуже м’яке, але динамічне тренування, яке збадьорить та освіжить ваше тіло. Воно поєднує в собі прогини та скрутки та якісно балансує м’язи корпусу, роблячи їх міцніше і м’якше водночас. Підходить для людей які вже тренуються і готові поглиблювати свою практику.

Опанування пінча маюрасани

Валентина Малиновська:  Опанування пінча маюрасани

В цьому уроці детально розібрана техніка виходу в пінча маюрасану. Ми також розглянемо, що необхідно підготувати для опанування цього балансира і як це зробити правильно.

Тренування при болях в спині

Валентина Малиновська

Це відео присвячене болю в спині. М’яке тренування розраховане на підгострий період болю, коли після загострення ви вже можете безпечно рухатися, але все ще відчуваєте біль і обмеження в специфічних положеннях.

Інтенсивне тренування для просунутих практиків

Валентина Малиновская: Інтенсивне тренування для просунутих практиків

У цьому тренуванні ми пропрацюємо глибокі положення, для виконання яких потрібна достатня гнучкість, й силові балансири з динамічними переходами з однієї асани в іншу й далі. Ви засвоїте хануманасану, раджа капотасану, натараджасану, дандасану, кундініасану, пинча маюрасану, ека пада бакасану, дханурасану

Скрутки

Валентина Малиновська: Скручування

Тренування з використанням глибоких, ричагових скруток. Підходить для досвідчених та просунутих практиків. Якщо ви ще не впевнені в своїх навичках, краще почніть з заняття про освоєння скруток.

Табата

Це заняття з повільною, м‘якою, детальною розминкою та інтенсивною інтервальною частиною посередині буде корисним для тих, хто хоче скоригувати фігуру, набратися сил, стати бадьорішими та покращити витривалість. Також воно допоможе організму швидше відновлюватись, подовжити свою молодість. Наприкінці заняття вас чекає м‘яка розтяжка всіх м‘язів тіла, що працювали. Заняття підійде, як для початківців, так і для продовжуючих практиків.

Профілактика та терапія плоскостопости

У цьому уроці розібрані кілька вправ для зміцнення м’язів, що формують арки стопи. Вони будуть корисні кожному, хто має стопи, навіть, якщо вам ніколи не ставили діагноз «плоскостопість», адже з плином часу і під впливом багатьох факторів, м’язи, що утворюють арки стопи можуть слабшати, що призводить до деформації стопи.

Запропоновані тут вправи можна виконувати, як розминку, або окремо.

Динамічне тренування для продовжуючих

Це тренування спрямоване на розкриття кульшових суглобів та силові прогини. За рівнем підготовки воно орієнтовано на продовжуючих практиків. Якщо ви початківець, спробувати виконувати ці вправи можна, але обережно і повільно, щоб не травмуватись. Приємної практики!

Тренування без килимка

Це тренування створено спеціально для тих, хто має багато навантажень протягом дня і потребує розвантаження для хребта, м’язів, суглобів. Тренування не потребує килимка, або якогось іншого спеціального устаткування чи умов, тож його можна виконувати будь де: в дорозі, на роботі, в прихистку чи в полі.

Коротка розминка шийно-комірцевої зони

Дуже корисна розминка для відновлення балансу м’язів верхнього поясу. Вправи можна робити безпосередньо на робочому місці та повторювати по кілька разів на день.