Профілактика та терапія плоскостопости

У цьому уроці розібрані кілька вправ для зміцнення м’язів, що формують арки стопи. Вони будуть корисні кожному, хто має стопи, навіть, якщо вам ніколи не ставили діагноз «плоскостопість», адже з плином часу і під впливом багатьох факторів, м’язи, що утворюють арки стопи можуть слабшати, що призводить до деформації стопи.

Запропоновані тут вправи можна виконувати, як розминку, або окремо.

М’яке тренування для покращення кровообігу

Дуже м’яке тренування з динамічними вправами та м’якими розтяжкаки, без силових вправ, глибоких нахилів та фіксацій у крайніх положеннях.

Це тренування підійде для тих, хто має проблеми із тиском і потребує покращення кровообігу, хто відновлюється після захворювання, або просто втомився чи погано почувається через ПМС тощо.

 

Тренування м’язів тазового дна

Валентина Маліновська: Тренування м'язів тазового дна

М’язи тазового дна — своєрідний «гамак», на якому лежать наші внутрішні органи. Слабкість цих м’язів може призводити до зміщення органів, їх здавлювання, порушення їх функцій. Це може проявлятися незручними звуками під час сексу, а іноді, з віком, або після пологів, і нетриманням сечі.
Ми пропонуємо вам м’яке тренування, що зміцнює м’язи-синергісти тазової діафрагми. Мета цього тренування — баланс м’язів корпусу і напрацювання досвіду контролю.

Тренування при болях в спині

Валентина Малиновська

Це відео присвячене болю в спині. М’яке тренування розраховане на підгострий період болю, коли після загострення ви вже можете безпечно рухатися, але все ще відчуваєте біль і обмеження в специфічних положеннях.

Табата. Силове інтервальне тренування для гарної осанки

Силове тренування, спрямоване на укріплення м’язів-стабілізаторів. Тренування відбувається в режимі табата 20/10: 20 секунд працюємо, 10 — відпочиваємо. Корисна людям, що мають малорухливий спосіб життя. Завдяки інтервальному режиму пришвидшує метаболічні витрати, тому добре підійде людям з зайвою вагою.

Стабілізація коліна

У цьому тренуванні наведені докладні пояснення техніки виконання вправ, в яких задіяні колінні суглоби. Комплекс розроблений для роботи з м’язами-стабілізаторами коліна.

Тренування для людей, що мають сидячий спосіб життя і біль у попереку

Це тренування націлене на зміцнення м’язів стабілізаторів хребта, сідниць, пресу, екстензорів хребта. Крім того вам доведеться попрацювати на збільшення обсягу рухів в грудному відділі і тазостегнових суглобів, що може допомогти виправити сутулість.

Практика під час болючої менструації

В даному занятті підібраний м’який комплекс вправ, що сприяють розширенню судин і зниженню тонусу матки. Такі вправи зменшують біль та дискомфорт під час менструації.