Збільшення мобільності грудного відділу та кульшових суглобів

У цьому тренуванні на вас чекає незвичайна послідовність: заняття починається зі положення лежачи і закінчується у положенні стоячи. Цей комплекс добре підійде для тих, хто любить починати ранок з делікатної розминки або навпаки бажає зняти напругу після сидячої роботи протягом дня.

Локомоторний тренінг для початківців

Це відео містить вправи з локомоторного тренінгу та їх розбір. Підходить для практиків, що хочуть урізноманітнити свої тренування, покращити контроль, силу та витривалість тіла.

Інтенсивне тренування для просунутих практиків

Валентина Малиновская: Інтенсивне тренування для просунутих практиків

У цьому тренуванні ми пропрацюємо глибокі положення, для виконання яких потрібна достатня гнучкість, й силові балансири з динамічними переходами з однієї асани в іншу й далі. Ви засвоїте хануманасану, раджа капотасану, натараджасану, дандасану, кундініасану, пинча маюрасану, ека пада бакасану, дханурасану

Функціонально-силове тренування

У цьому тренуванні підібрано комплекс силових вправ на зміцнення м’язів-стабілізаторів. Тут силові навантаження чергуватимуться із вправами розминки. Заняття підходить для початківців та продовжуючих.

Табата

Це заняття з повільною, м‘якою, детальною розминкою та інтенсивною інтервальною частиною посередині буде корисним для тих, хто хоче скоригувати фігуру, набратися сил, стати бадьорішими та покращити витривалість. Також воно допоможе організму швидше відновлюватись, подовжити свою молодість. Наприкінці заняття вас чекає м‘яка розтяжка всіх м‘язів тіла, що працювали. Заняття підійде, як для початківців, так і для продовжуючих практиків.

Інтервальне кругове тренування: хардкор

Силове кругове тренування із розминкою людей, які вже мають достатній досвід практики. Якщо ви не новачок і любите тренування пожорсткіше, ці дві послідовності — саме те, що вам потрібно!

Мобільність кульшових суглобів і баланс

Це динамічне тренування, спрямоване на роботу з мобільністю кульшових суглобів і з балансом на руках через базову позицію — бакасану. Воно підійде як продовжуючим, так і просунутим йогам. Останні можуть сміливо додати галавасану у зв’язці з гарудасаною і пінча-маюрасану, адаптуючи тренування під себе.

Динамічне тренування для продовжуючих

Це тренування спрямоване на розкриття кульшових суглобів та силові прогини. За рівнем підготовки воно орієнтовано на продовжуючих практиків. Якщо ви початківець, спробувати виконувати ці вправи можна, але обережно і повільно, щоб не травмуватись. Приємної практики!

Повний формат для просунутих

Велике повноформатне тренування для просунутих йогів із пропрацьовуванням тазостегнових, прогинами та балансирами.