Прогини для продовжуючих

Це заняття спрямоване на роботу над гнучкосними прогинами. Воно створене для продовжуючих та досвідчених практиків. Тренування містить роботу над мобільністю плечей, витягування і зміцнення передньої і задньої поверхонь стегон, силові і балансові вправи. Асани, що зустрічаються в занятті: Ардха-дханураса, Ардха-бхекасана, Урдхва-дханурасана, Бакасана, Паршва-бакасана.

Мобільність кульшових суглобів і баланс

Це динамічне тренування, спрямоване на роботу з мобільністю кульшових суглобів і з балансом на руках через базову позицію — бакасану. Воно підійде як продовжуючим, так і просунутим йогам. Останні можуть сміливо додати галавасану у зв’язці з гарудасаною і пінча-маюрасану, адаптуючи тренування під себе.

Годинне тренування просунутого рівня

Заняття просунутого рівня зосереджене на роботі над Вішвамітрасаною, а також кількома переходами між нижніми балансирами. Воно не містить додаткової силової підготовки для того, щоб була можливість зосередити всі сили на відпрацюванні безпосередньо зв’язки Аштавакрасана–Ека-пада-каундініасана та Ека-пада-бакасана-2–Ека-пада-каундініасана. Для тренування знадобиться ремінь.

Мобільність та сила кульшових суглобів

Цей комплекс вправ підходить для йогів середнього та просунутого рівня, які прагнуть:

  • Покращити мобільність у кульшових суглобах ‍
  • Підвищити силу та витривалість

Тренування динамічне, з короткими статичними фіксаціями.

Це коротке але насичене тренування можна виконувати щодня або кілька разів на тиждень.