Здорова спина

Оксана Шеханіна: Здорова спина

Якщо ви ще ніколи не займалися йогою і хочете спробувати, почніть з цього тренування. Вона також підійде тим, хто вже практикує, але не відчуває себе досить впевнено.

М’яке динамічне навантаження, дозволить поступово повернути хребту рухливість і зміцнити м’язи спини.

Тренування м’язів тазового дна

Валентина Маліновська: Тренування м'язів тазового дна

М’язи тазового дна — своєрідний «гамак», на якому лежать наші внутрішні органи. Слабкість цих м’язів може призводити до зміщення органів, їх здавлювання, порушення їх функцій. Це може проявлятися незручними звуками під час сексу, а іноді, з віком, або після пологів, і нетриманням сечі.
Ми пропонуємо вам м’яке тренування, що зміцнює м’язи-синергісти тазової діафрагми. Мета цього тренування — баланс м’язів корпусу і напрацювання досвіду контролю.

Для людей старшого віку: вправи стоячи

Комплекс зміцнюючих вправ стоячи. Підійде для тих, кому важко згинати ноги в колінах і для профілактики остеопорозу. Не підійде для людей з гіпертонією та при запамороченнях

Для людей старшого віку

М’яке тренування з використанням динамічних вправ на роботу м’язів-антагоністів, що балансує тіло. Зміцнення м’язів-стабілізаторів у поєднанні з м’яким розкриттям суглобів та збільшенням їхньої рухливості. Тренування підходить для людей, ослаблених через хворобу чи вік. Не забувайте, що будь-яке тренування це стрес, покликаний стимулювати наші адаптаційні можливості, тому вам буде непросто. Але не варто робити що-небудь через біль та надзусилля. Насолоджуйтесь взаємодією зі своїм тілом!

Практика при серцево-судинних проблемах

Це відео присвячене тому, як правильно побудувати свою практику людям, які мають проблеми та захворювання серцево-судинної системи, такі як:

  • підвищений артеріальний тиск;
  • гіпертрофія міокарда;
  • вроджений порок серця;
  • порушення серцевого ритму тощо.

Тут ви знайдете поради та рекомендації про те, яких навантажень слід уникати, а на яких вправах краще зосередитися, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров’ю, але й підвищити якість життя.

Воно також є першим, що відкриває добірку тренувань, безпечних при порушеннях роботи серцево-судинної системи.

Важливо пам’ятати, що ані це відео, ані наступні тренування не слід використовувати замість лікування. Обов’язково проконсультуйтеся зі своїм лікарем, перш, ніж приступати до практики.

Будьте здорові!

 

М’яке тренування для покращення кровообігу

Дуже м’яке тренування з динамічними вправами та м’якими розтяжкаки, без силових вправ, глибоких нахилів та фіксацій у крайніх положеннях.

Це тренування підійде для тих, хто має проблеми із тиском і потребує покращення кровообігу, хто відновлюється після захворювання, або просто втомився чи погано почувається через ПМС тощо.

 

М’яка динамічна розминка

Дуже м’яка динамічна розминка, яка виконується в горизонтальному положенні.

Якщо вранці ви ніяк не можете остаточно прокинутись, або відчуваєте слабкість з інших причин, це тренування допоможе вам збадьоритись. Також заняття можна використовувати ввечері, щоби зняти напругу робочого дня.

 

Розкриття грудного відділу #2

Це заняття для початківців, перш, ніж до нього приступати, будь ласка, ознайомтеся з відеоуроком «Розкриття грудного відділу. Підготовка».
В цьому тренуванні ви засвоїте силові прогини шелобхасана й бхуджангасана, через м’які динамічні послідовності попрацюєте на розкриття грудного відділу. Рекомендуємо поєднувати або чергувати з іншими тренуваннями серії «Розкриття грудного відділу для початківців».