М’яке тренування на мобільність грудного відділу

М’яке тренування на мобільність грудного відділу, яке починається в горизонтальному положенні, а завершується в вертикальному.
Підійде для новачків.
Можна робити вранці, як окреме тренування, чи як розминку перед більш динамічними вправами. Підійде в якості м’якої вечірньої практики для зняття напруження.

Тренування з ролером

М’яке тренування, спрямоване на мобільність. Підійде новачкам. Для нього вам знадобиться ролер (бажано рівний, нежорсткий).

Тренування можна використовувати, як окреме заняття вранці чи ввечері, або, як розминку перед більш інтенсивними вправами.

М’яке тренування для кульшових суглобів

М’яке тренування для кульшових суглобів

Тренування з масажним м’ячем на мобільність кульшових суглобів і тазу.
Підійде новачкам. Буде на користь при болю в попереку.
Можна використовувати як окреме тренування вранці чи ввечері або як частину більш динамічного тренування.

Розкриття тазостегнових суглобів

Юлія Єгорова: Розкриття тазостегнових суглобів

М’яке тренування, що збільшує мобільність тазостегнових суглобів, без використання крайніх положень, які могли б їх травмувати. Підходить початківцям, а також  тим, хто вже деякий час практикує, у якості розминки.

Зміцнення сідниць

Юлія Єгорова: Зміцнення сідниць

Універсальне тренування для зміцнення сідниць, як головного стабілізатора нашого тазу і крижів.

Розкриття грудного відділу

Юлія Єгорова: Розкриття грудного відділу

Це м’яке півгодинне тренування створене для розкриття грудного відділу і плечового поясу. Добре підходить для зняття навантаження від довгого сидіння в перебігу дня або після роботи, а також для розкріпачення після будь-якого іншого монотонного навантаження.

Тренування з амортизаційною стрічкою

Тренування з амортизаційною стрічкою

Для цього тренування вам знадобиться амортизаційна стрічка (бажано, не менше 2 м довжиною, 15 см завширшки, слабкого або середнього супротиву). З її допомогою ми посилюємо навантаження (на кшталт додаткової ваги)  і отримуємо прекрасний зворотній зв’язок від власного тіла в знайомих  вправах.

Тренування на мобільність і стабілізацію в русі, добре підійде для новачків.

Можна використовувати як окреме тренування або як розминку перед більш динамічними вправами.

М’яка динамічна розминка

Дуже м’яка динамічна розминка, яка виконується в горизонтальному положенні.

Якщо вранці ви ніяк не можете остаточно прокинутись, або відчуваєте слабкість з інших причин, це тренування допоможе вам збадьоритись. Також заняття можна використовувати ввечері, щоби зняти напругу робочого дня.

 

Збільшення мобільності грудного відділу та кульшових суглобів

У цьому тренуванні на вас чекає незвичайна послідовність: заняття починається зі положення лежачи і закінчується у положенні стоячи. Цей комплекс добре підійде для тих, хто любить починати ранок з делікатної розминки або навпаки бажає зняти напругу після сидячої роботи протягом дня.

Функціонально-силове тренування

У цьому тренуванні підібрано комплекс силових вправ на зміцнення м’язів-стабілізаторів. Тут силові навантаження чергуватимуться із вправами розминки. Заняття підходить для початківців та продовжуючих.