Табата. Силове інтервальне тренування для гарної осанки

Силове тренування, спрямоване на укріплення м’язів-стабілізаторів. Тренування відбувається в режимі табата 20/10: 20 секунд працюємо, 10 — відпочиваємо. Корисна людям, що мають малорухливий спосіб життя. Завдяки інтервальному режиму пришвидшує метаболічні витрати, тому добре підійде людям з зайвою вагою.

Стабілізація коліна

У цьому тренуванні наведені докладні пояснення техніки виконання вправ, в яких задіяні колінні суглоби. Комплекс розроблений для роботи з м’язами-стабілізаторами коліна.

Інтервальне тренування по колу (30 секунд)

Це тренування проводиться в інтервальному режимі: кожна вправа виконується впродовж 30 секунд. Послідовність необхідно повторити кілька разів по колу до відчуття втоми. Інтервальний режим корисний тим, що призводить до спустошення глікогену депо (енергетичного запасу) у м’язах, що стимулює їх прискорене відновлення та регенерацію.

Інтервальне тренування по колу

Інтервальне силове тренування це послідовність вправ, кожна з яких виконується по 30 секунд. Послідовність можна виконувати по колу кілька разів.
При виконанні вправ в інтервальному режимі м’язи завантажуються настільки, щоб витратити запаси глікогену та змусити організм після тренування перейти на активне розщеплення жирних кислот, в той час, як заповнюся глікогенне депо. Силове навантаження встигає закислити м’язи й простимулювати анаболічні гормони для більш швидкого відновлення, а зміна вправ не дозволяє закисленню зруйнувати м’язи й дає можливість повноцінно відновлюватися після тренування.

Прогини для тих, хто продовжує

Заняття присвячене поступовому засвоєнню помірно складних прогинів, що вимагають гнучкості та сили. Доволі м’яке тренування з опануванням уштрасани, урдхва мукха шванасани, бхуджангасани и ека пада випарита шелобхасани.

Засвоєння силових балансирів. Підготовка

В цьому відеоуроці розібрані особливості та техніка виконання силових балансирів, таких як, бакасана, бхуджангасана, аштаваткасана и паріврітта кундініасана. Рекомендуємо ознайомитися з цим відео перш ніж як переходити до тренувань серії «Засвоєння силових балансирів».

Засвоєння силових балансирів. Тренування

Перш ніж почати тренування, рекомендуємо ознайомитися з відеоуроком «Засвоєння силових балансирів. Підготовка».
В цьому занятті ми працюємо зі зміцненням і налаштуванням нашого тіла для виконання силових балансирів: бакасана, паріврітта каундініасана, бхуджа підасана, тітібхасана.

Розкриття грудного відділу #1

Заняття розраховане на початківців, перш, ніж ви приступите до його виконання, рекомендуємо ознайомитися з уроком «Розкриття грудного відділу. Підготовка».
На вас чекає засвоєння силових прогинів: аштангаасана та бхуджангасана. Це тренування можна чергувати або поєднувати з іншими тренуваннями серії «Розкриття грудного відділу для початківців».