М’яке тренування для кульшових суглобів

М’яке тренування для кульшових суглобів

Тренування з масажним м’ячем на мобільність кульшових суглобів і тазу.
Підійде новачкам. Буде на користь при болю в попереку.
Можна використовувати як окреме тренування вранці чи ввечері або як частину більш динамічного тренування.

М’яке тренування на мобільність грудного відділу

М’яке тренування на мобільність грудного відділу, яке починається в горизонтальному положенні, а завершується в вертикальному.
Підійде для новачків.
Можна робити вранці, як окреме тренування, чи як розминку перед більш динамічними вправами. Підійде в якості м’якої вечірньої практики для зняття напруження.

Тренування при болях в спині

Валентина Малиновська

Це відео присвячене болю в спині. М’яке тренування розраховане на підгострий період болю, коли після загострення ви вже можете безпечно рухатися, але все ще відчуваєте біль і обмеження в специфічних положеннях.

Профілактика та терапія плоскостопости

У цьому уроці розібрані кілька вправ для зміцнення м’язів, що формують арки стопи. Вони будуть корисні кожному, хто має стопи, навіть, якщо вам ніколи не ставили діагноз «плоскостопість», адже з плином часу і під впливом багатьох факторів, м’язи, що утворюють арки стопи можуть слабшати, що призводить до деформації стопи.

Запропоновані тут вправи можна виконувати, як розминку, або окремо.

Коротке ранкове тренування

Коротке ранкове тренування

Як розбудити своє тіло вранці та задати настрій на цілий день? Вам допоможе розігрітися ця м’яка динамічна послідовність. У тренуванні підібрані вправи на зміцнення м’язів кору та динамічні в’яями.

Асани стоячи

Оксана Шеханіна: Асани стоячи

Це тренування розраховане на початківців й містить вправи для детального пропрацювання ніг та підготовки тазостегнових суглобів. Працюємо з такими асанами: вірабхадрасана-1, вірабхадрасана-2, ардха чандрасана.

Легкий старт

Валентина Малиновська: Легкий старт

Хочете почати займатися йогою, але не знаєте, з якого боку підійти до завдання, які асани обрати, з чого почати? Спробуйте це тренування!

М’який ритм, напрацювання базової структури, детальний розбір нюансів. Дихання, загальнозміцнюючі вправи та положення для плавного, безпечного збільшення рухливості суглобів.

Коротка розминка шийно-комірцевої зони

Дуже корисна розминка для відновлення балансу м’язів верхнього поясу. Вправи можна робити безпосередньо на робочому місці та повторювати по кілька разів на день.

Здорова спина

Оксана Шеханіна: Здорова спина

Якщо ви ще ніколи не займалися йогою і хочете спробувати, почніть з цього тренування. Вона також підійде тим, хто вже практикує, але не відчуває себе досить впевнено.

М’яке динамічне навантаження, дозволить поступово повернути хребту рухливість і зміцнити м’язи спини.