Легкий старт

Валентина Малиновська: Легкий старт

Хочете почати займатися йогою, але не знаєте, з якого боку підійти до завдання, які асани обрати, з чого почати? Спробуйте це тренування!

М’який ритм, напрацювання базової структури, детальний розбір нюансів. Дихання, загальнозміцнюючі вправи та положення для плавного, безпечного збільшення рухливості суглобів.

Коротка розминка шийно-комірцевої зони

Дуже корисна розминка для відновлення балансу м’язів верхнього поясу. Вправи можна робити безпосередньо на робочому місці та повторювати по кілька разів на день.

Здорова спина

Оксана Шеханіна: Здорова спина

Якщо ви ще ніколи не займалися йогою і хочете спробувати, почніть з цього тренування. Вона також підійде тим, хто вже практикує, але не відчуває себе досить впевнено.

М’яке динамічне навантаження, дозволить поступово повернути хребту рухливість і зміцнити м’язи спини.

Для людей старшого віку

М’яке тренування з використанням динамічних вправ на роботу м’язів-антагоністів, що балансує тіло. Зміцнення м’язів-стабілізаторів у поєднанні з м’яким розкриттям суглобів та збільшенням їхньої рухливості. Тренування підходить для людей, ослаблених через хворобу чи вік. Не забувайте, що будь-яке тренування це стрес, покликаний стимулювати наші адаптаційні можливості, тому вам буде непросто. Але не варто робити що-небудь через біль та надзусилля. Насолоджуйтесь взаємодією зі своїм тілом!

Інь-йога

М’яке тренування, спрямоване на заспокоєння, розслаблення та пригальмування психічних процесів.

Для людей старшого віку: вправи стоячи

Комплекс зміцнюючих вправ стоячи. Підійде для тих, кому важко згинати ноги в колінах і для профілактики остеопорозу. Не підійде для людей з гіпертонією та при запамороченнях

Діафрагмальне дихання

Валентина Малиновська: Діафрагмальне дихання

Глибоке діафрагмальне дихання позитивно впливає на внутрішньочеревний тиск і перистальтику кишковика. З цього уроку ви дізнаєтеся про те, як і чому це відбувається, і навчитеся цієї простої, але ефективної вправи.

М’яка динамічна розминка

Дуже м’яка динамічна розминка, яка виконується в горизонтальному положенні.

Якщо вранці ви ніяк не можете остаточно прокинутись, або відчуваєте слабкість з інших причин, це тренування допоможе вам збадьоритись. Також заняття можна використовувати ввечері, щоби зняти напругу робочого дня.

 

М’яке тренування для покращення кровообігу

Дуже м’яке тренування з динамічними вправами та м’якими розтяжкаки, без силових вправ, глибоких нахилів та фіксацій у крайніх положеннях.

Це тренування підійде для тих, хто має проблеми із тиском і потребує покращення кровообігу, хто відновлюється після захворювання, або просто втомився чи погано почувається через ПМС тощо.

 

Тренування без килимка

Це тренування створено спеціально для тих, хто має багато навантажень протягом дня і потребує розвантаження для хребта, м’язів, суглобів. Тренування не потребує килимка, або якогось іншого спеціального устаткування чи умов, тож його можна виконувати будь де: в дорозі, на роботі, в прихистку чи в полі.