Це тренування створено спеціально для тих, хто має багато навантажень протягом дня і потребує розвантаження для хребта, м’язів, суглобів. Тренування не потребує килимка, або якогось іншого спеціального устаткування чи умов, тож його можна виконувати будь де: в дорозі, на роботі, в прихистку чи в полі.
Тренування для шиї та мобільності плечового поясу
Це тренування допоможе розвантажити шию та покращити мобільність плечового поясу. Ви дізнаєтеся, чому для здорової шії важливо попрацювати з грудним відділом і правильно налаштувати поставу. У відео є вправи на розкриття грудного відділу, укріплення м’язів між лопатками та роботу з повним диханням, яке впливає на гнучкість хребта й коректне положення голови.
Тренування підійде для всіх рівнів підготовки.
Для зручності можна використати цеглинки або книжки, а також ремінець чи шарф. Підготуйте зону для сидіння з прямою спиною — і приємного тренування!
Тренування з ролером
М’яке тренування, спрямоване на мобільність. Підійде новачкам. Для нього вам знадобиться ролер (бажано рівний, нежорсткий).
Тренування можна використовувати, як окреме заняття вранці чи ввечері, або, як розминку перед більш інтенсивними вправами.
Просте, повільне тренування
Це м’яке і просте повільне та водночас динамічне тренування. Воно добре підійде для початківців або продовжуючих, що зараз хочуть попрацювати, не надто напружуючись. Ви зможете бережно та якісно розім’яти м’язи та повернути рух в суглоби.
Приємної практики!
Тренування м’язів тазового дна
М’язи тазового дна — своєрідний «гамак», на якому лежать наші внутрішні органи. Слабкість цих м’язів може призводити до зміщення органів, їх здавлювання, порушення їх функцій. Це може проявлятися незручними звуками під час сексу, а іноді, з віком, або після пологів, і нетриманням сечі.
Ми пропонуємо вам м’яке тренування, що зміцнює м’язи-синергісти тазової діафрагми. Мета цього тренування — баланс м’язів корпусу і напрацювання досвіду контролю.
Тренування із стільцем
Якщо ви перенесли важку хворобу, травму чи операцію, або ослабли через вік чи з інших причин, відновлення може зайняти деякий час. Щоб допомогти своєму тілу адаптуватися і знов відчути силу, необхідно рухатися та створювати для нього невеличкі і контрольовані стреси.
Таким корисним стресом може стати для нього тренування зі стільцем.
Будьте уважні до себе, ви не маєте відчувати біль або докладати надмірні зусилля – має бути складно, але не надто!
Здоров’я вам і приємної практики!
М’яке динамічне тренування
Це тренування підійде для тих, хто хоче м’яко, поступово підготувати своє тіло до навантажень, або просто, як м’яке тренування.
Інтервальне тренування у спрощеному форматі
Силове інтервальне тренування — це:
- силові вправи,
- що виконуються в інтервальному режимі,
- по колу.
Між ними виконується шавасана.
Силові вправи стимулюють анаболічні процеси (відновлення нашого тіла), а тому можуть бути дуже корисним для людей, ослаблених з різних причин. Однак, ослабленій людині силові вправи можуть даватися важко, а деякі можуть бути взагалі протипоказані.
Це тренування створене якраз для таких випадків!
Воно містить прості та безпечні вправи, які можна виконувати попри обмеження.
Практику можна робити навіть при:
✅ менструації, кровотечах, менопаузальному синдромі або з гінекологічними захворюваннями, коли не можна підвищувати внутрішньочеревний тиск,
✅ проблемами центральної нервової системи, з проблемами в очах, коли не можна підвищувати тиск в очах та внутрічерепний тиск.
Динамічна розминка
Це заняття спрямоване на роботу з постуральною мускулатурою.
Воно може використовуватися, як розминка перед будь тренуванням або, як самостійне тренування для початківців.
М’яке тренування для кульшових суглобів
Тренування з масажним м’ячем на мобільність кульшових суглобів і тазу.
Підійде новачкам. Буде на користь при болю в попереку.
Можна використовувати як окреме тренування вранці чи ввечері або як частину більш динамічного тренування.