Опанування бакасани

Це тренування підійде для продовжуючих йогів. Воно підготує ваше тіло: допоможе розкрити тазостегнові суглоби, розігріти зап’ястки та укріпити м’язи кору. Наприкінці ми перейдемо спочатку до спрощеного, а згодом і до більш складного, силового варіанту бакасани. Дотримуйтесь рекомендацій, щоб уникнути болю і травм.

Підготовка до пінча-маюрасани

Це тренування розроблене для продовжуючих та просунутих практиків. Воно являє собою поступове просунення в опануванні пінча-маюрасаною.  Заняття дозволить лагідно та ефективно підготувати задню поверхню стегна та розкрити грудний відділ.

Опанування пінча маюрасани

Валентина Малиновська:  Опанування пінча маюрасани

В цьому уроці детально розібрана техніка виходу в пінча маюрасану. Ми також розглянемо, що необхідно підготувати для опанування цього балансира і як це зробити правильно.

Розкриття тазостегнових суглобів

Оксана Шеханіна: Розкриття тазостегнових суглобів

Це тренування складене для тих, хто вже деякий продовжують практику. Воно спрямоване на м’яке і послідовне розкриття тазостегнового суглоба. Ви відпрацюєте упавішта конасану і підготуєте тіло до поперечного шпагату.

Тренування без килимка

Це тренування створено спеціально для тих, хто має багато навантажень протягом дня і потребує розвантаження для хребта, м’язів, суглобів. Тренування не потребує килимка, або якогось іншого спеціального устаткування чи умов, тож його можна виконувати будь де: в дорозі, на роботі, в прихистку чи в полі.

Прогини для продовжуючих

Це заняття спрямоване на роботу над гнучкосними прогинами. Воно створене для продовжуючих та досвідчених практиків. Тренування містить роботу над мобільністю плечей, витягування і зміцнення передньої і задньої поверхонь стегон, силові і балансові вправи. Асани, що зустрічаються в занятті: Ардха-дханураса, Ардха-бхекасана, Урдхва-дханурасана, Бакасана, Паршва-бакасана.

Зміцнення сідниць

Юлія Єгорова: Зміцнення сідниць

Універсальне тренування для зміцнення сідниць, як головного стабілізатора нашого тазу і крижів.

М’яке ранкове тренування

Валентина Малиновська: М'яка ранкове тренування

Це м’яке ранкове тренування підійде як йогам-початківцям, так і тим, хто вже деякий час практикує. Загальзміцнювальне навантаження, в поєднанні з м’якою динамічної розминкою допоможе зробити ваше ранок по-справжньому бадьорим!

Мобільність кульшових суглобів і баланс

Це динамічне тренування, спрямоване на роботу з мобільністю кульшових суглобів і з балансом на руках через базову позицію — бакасану. Воно підійде як продовжуючим, так і просунутим йогам. Останні можуть сміливо додати галавасану у зв’язці з гарудасаною і пінча-маюрасану, адаптуючи тренування під себе.