Опанування пінча маюрасани

Валентина Малиновська:  Опанування пінча маюрасани

В цьому уроці детально розібрана техніка виходу в пінча маюрасану. Ми також розглянемо, що необхідно підготувати для опанування цього балансира і як це зробити правильно.

Діафрагмальне дихання

Валентина Малиновська: Діафрагмальне дихання

Глибоке діафрагмальне дихання позитивно впливає на внутрішньочеревний тиск і перистальтику кишковика. З цього уроку ви дізнаєтеся про те, як і чому це відбувається, і навчитеся цієї простої, але ефективної вправи.

Практика при серцево-судинних проблемах

Це відео присвячене тому, як правильно побудувати свою практику людям, які мають проблеми та захворювання серцево-судинної системи, такі як:

  • підвищений артеріальний тиск;
  • гіпертрофія міокарда;
  • вроджений порок серця;
  • порушення серцевого ритму тощо.

Тут ви знайдете поради та рекомендації про те, яких навантажень слід уникати, а на яких вправах краще зосередитися, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров’ю, але й підвищити якість життя.

Воно також є першим, що відкриває добірку тренувань, безпечних при порушеннях роботи серцево-судинної системи.

Важливо пам’ятати, що ані це відео, ані наступні тренування не слід використовувати замість лікування. Обов’язково проконсультуйтеся зі своїм лікарем, перш, ніж приступати до практики.

Будьте здорові!

 

Зрізуючі навантаження хребта

Валентина Малиновська: Навантаження хребта, що зрізують

Цей урок присвячений травмобезпеці в асанах. В ньому ми розглянемо навантаження, що несуть зрізуючі навантаження, і створюють загрозу травмування міжхребцевого диска, поговоримо про те, як їх можна уникнути.

Рекомендуємо вам також заняття по травмобезпеці і техніці виконання перевернутих положень. Воно доступне по преміум-підписці.

Мобільність кульшових суглобів і баланс

Це динамічне тренування, спрямоване на роботу з мобільністю кульшових суглобів і з балансом на руках через базову позицію — бакасану. Воно підійде як продовжуючим, так і просунутим йогам. Останні можуть сміливо додати галавасану у зв’язці з гарудасаною і пінча-маюрасану, адаптуючи тренування під себе.

Техніка виконання черевних маніпуляцій

Валентина Малиновська: Техніка виконання черевних маніпуляцій

Цей урок присвячений техніці виконання черевних маніпуляцій: (Уддіяна, Агнісара, Наулі). Ці вправи побудовані на ефекті вакууму, завдяки якому знижується кров’яний тиск черевної порожнини і поліпшується кровообіг внутрішніх органів. Розглянуто показання, протипоказання і міфи, пов’язані з цими техніками.

Робота з увагою

Олександр Зеленський: Робота з увагою

Увага — психічний процес, що лежить в основі як усвідомлюваних, так і неусвідомлюваних проявів життєдіяльності організму.

Цей урок спрямований на розвиток здатності до концентрації уваги через роботу з споглядальними техніками.

Профілактика та терапія плоскостопости

У цьому уроці розібрані кілька вправ для зміцнення м’язів, що формують арки стопи. Вони будуть корисні кожному, хто має стопи, навіть, якщо вам ніколи не ставили діагноз «плоскостопість», адже з плином часу і під впливом багатьох факторів, м’язи, що утворюють арки стопи можуть слабшати, що призводить до деформації стопи.

Запропоновані тут вправи можна виконувати, як розминку, або окремо.

Розкриття тазостегнових суглобів

У цьому уроці ми детально обговоримо алгоритм поетапного розкриття тазостегнових суглобів і техніку травмобезпеки, якої необхідно дотримуватися у цьому процесі.