У цьому уроці розібрані кілька вправ для зміцнення м’язів, що формують арки стопи. Вони будуть корисні кожному, хто має стопи, навіть, якщо вам ніколи не ставили діагноз «плоскостопість», адже з плином часу і під впливом багатьох факторів, м’язи, що утворюють арки стопи можуть слабшати, що призводить до деформації стопи.
Запропоновані тут вправи можна виконувати, як розминку, або окремо.
Робите перші кроки в йозі і не знаєте з чого почати? Тоді це відео — те, що вам треба!
Відповідаємо на всі ваші питання:
- Як почати займатися йогою?
- На що звернути увагу?
- Як уникнути травм?
- Як зробити практику безпечною та ефективною?
Це відео розвіє ваші побоювання і невпевненість і допоможе вдало розпочати свій шлях у йозі! Подивіться його, перш ніж переходити до тренувань!
І підписуйтесь на нашу Онлайн-студію, щоб отримати доступ до якісних йога-тренувань на кожен день!
Цей урок присвяченій поставі. З нього ви дізнаєтеся:
- що таке постава,
- як вона формується,
- та як ви можете вплинути на неї вправами та способом життя.
Також ви знайдете тут простий комплекс вправ, виконуючи який щодня, ви зможете досягти позитивних змін і покращити свою поставу.
Опущення внутрішніх органів – це стан, коли нирки, матка або органи малого тазу не тримаються у своєму фізіологічному положенні і починають рухатися, що може призвести до їх ушкоджень або порушення кровообігу.
У цьому відео ми детально розберемо, що це таке, як і в кого виникає, а також, як можна практикувати із цим станом і щоб йому зарадити, а які навантаження при ньому протипоказані.
На вас чекає проста та ефективна послідовність, що допоможе зміцнити м’язи корпусу, які підтримують внутрішні органи.
В цьому уроці детально розібрана техніка виходу в пінча маюрасану. Ми також розглянемо, що необхідно підготувати для опанування цього балансира і як це зробити правильно.
Глибоке діафрагмальне дихання позитивно впливає на внутрішньочеревний тиск і перистальтику кишковика. З цього уроку ви дізнаєтеся про те, як і чому це відбувається, і навчитеся цієї простої, але ефективної вправи.
Це відео присвячене тому, як правильно побудувати свою практику людям, які мають проблеми та захворювання серцево-судинної системи, такі як:
- підвищений артеріальний тиск;
- гіпертрофія міокарда;
- вроджений порок серця;
- порушення серцевого ритму тощо.
Тут ви знайдете поради та рекомендації про те, яких навантажень слід уникати, а на яких вправах краще зосередитися, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров’ю, але й підвищити якість життя.
Воно також є першим, що відкриває добірку тренувань, безпечних при порушеннях роботи серцево-судинної системи.
Важливо пам’ятати, що ані це відео, ані наступні тренування не слід використовувати замість лікування. Обов’язково проконсультуйтеся зі своїм лікарем, перш, ніж приступати до практики.
Будьте здорові!
Цей урок присвячений травмобезпеці в асанах. В ньому ми розглянемо навантаження, що несуть зрізуючі навантаження, і створюють загрозу травмування міжхребцевого диска, поговоримо про те, як їх можна уникнути.
Рекомендуємо вам також заняття по травмобезпеці і техніці виконання перевернутих положень. Воно доступне по преміум-підписці.
Це динамічне тренування, спрямоване на роботу з мобільністю кульшових суглобів і з балансом на руках через базову позицію — бакасану. Воно підійде як продовжуючим, так і просунутим йогам. Останні можуть сміливо додати галавасану у зв’язці з гарудасаною і пінча-маюрасану, адаптуючи тренування під себе.
Розбір техніки та базових принципів виконання асан на прикладі вправи Планка.