Практика для збільшення дихального об’єму

У цьому занятті зроблено акцент на збільшення дихального об’єму через тренування дихальної мускулатури, використання різних варіацій капалабхаті й руху. Цю практику можна використовувати окремо або на додаток до інших занять.

Зміцнення м’язів тазового дна

Це відео чудово підійде для тих, хто потребує зміцнення тонусу м’язів тазового дна, післяпологового відновлення, а також стабілізації крижово-клубового суглоба.

М’яке ранкове тренування

Валентина Малиновська: М'яка ранкове тренування

Це м’яке ранкове тренування підійде як йогам-початківцям, так і тим, хто вже деякий час практикує. Загальзміцнювальне навантаження, в поєднанні з м’якою динамічної розминкою допоможе зробити ваше ранок по-справжньому бадьорим!

Прогини для продовжуючих

Це заняття спрямоване на роботу над гнучкосними прогинами. Воно створене для продовжуючих та досвідчених практиків. Тренування містить роботу над мобільністю плечей, витягування і зміцнення передньої і задньої поверхонь стегон, силові і балансові вправи. Асани, що зустрічаються в занятті: Ардха-дханураса, Ардха-бхекасана, Урдхва-дханурасана, Бакасана, Паршва-бакасана.

Повний формат для продовжуючих

Повноцінне силове тренування, яке містить динамічні силові вправи, асани стоячи, розкриття тазостегнових суглобів, скручування, прогини, перевернуті положення тощо. Усе що вам треба в одному годинному тренуванні!

Опанування бакасани

Це тренування підійде для продовжуючих йогів. Воно підготує ваше тіло: допоможе розкрити тазостегнові суглоби, розігріти зап’ястки та укріпити м’язи кору. Наприкінці ми перейдемо спочатку до спрощеного, а згодом і до більш складного, силового варіанту бакасани. Дотримуйтесь рекомендацій, щоб уникнути болю і травм.

Інтервальний силовий тренінг + інтервальна шванасана

Валентина Малиновська: Інтервальний силовий тренінг + інтервальна шванасана

Це тренування розраховане на початківців і тих, хто вже деякий час практикує. Чергування силових вправ в інтервальному режимі допоможе зміцнити м’язи-стабілізатори і витратити глікогене депо, а інтервальна шавасана, що повторюється між силовими вправами, дозволить заспокоїтися і сповільнитися тим, хто схильний до тривожності.

Розкриття тазостегнових суглобів

Юлія Єгорова: Розкриття тазостегнових суглобів

М’яке тренування, що збільшує мобільність тазостегнових суглобів, без використання крайніх положень, які могли б їх травмувати. Підходить початківцям, а також  тим, хто вже деякий час практикує, у якості розминки.

Розкриття тазостегнових суглобів

Оксана Шеханіна: Розкриття тазостегнових суглобів

Це тренування складене для тих, хто вже деякий продовжують практику. Воно спрямоване на м’яке і послідовне розкриття тазостегнового суглоба. Ви відпрацюєте упавішта конасану і підготуєте тіло до поперечного шпагату.