Йога для дітей #2

Саме в дитинстві, коли тіло податливо немов глина, ми закладаємо фундамент — витривалість, гнучкість, гарну поставу. Шкільні парти, багатогодинне сидіння за комп’ютером, малорухливий спосіб життя — все це не кращим чином впливає на здоров’я. Надолужити згаяне в майбутньому буде набагато складніше.
Дана динамічна послідовність допоможе поліпшити поставу і сформувати корисні звички і навички.
Добре поєднується з тренуванням Йога для дітей # 1

Розкриття тазостегнових суглобів

У цьому уроці ми детально обговоримо алгоритм поетапного розкриття тазостегнових суглобів і техніку травмобезпеки, якої необхідно дотримуватися у цьому процесі.

Тренування для людей, що мають сидячий спосіб життя і біль у попереку

Це тренування націлене на зміцнення м’язів стабілізаторів хребта, сідниць, пресу, екстензорів хребта. Крім того вам доведеться попрацювати на збільшення обсягу рухів в грудному відділі і тазостегнових суглобів, що може допомогти виправити сутулість.

Прогини просунутого рівня

В цьому тренуванні ми розберемо техніку засвоєння доволі складних прогинів, що вимагають значної підготовки та гнучкості, послідовно пропрацюємо з руками та ногами в глибоких прогинах: лагху ваджрасана, дханурасана

Розминка для шиї

В цьому уроці детально розібрані принципи роботи з шиєю та вправи для її стабілізації.

Розкриття тазостегнових суглобів для досвідчених практиків

В цьому занятті ми пропануємо вам попрацювати з рухливістю тазостегнових суглобів. Використовуються доволі глибокі положення, що вимагають підготовки та гнучкості. Тренування містить наступні асани: бхуджа підасана, тітібхасана, йога дандасана, баджа конасана, падмасана, бхуджа падмасана.

Динамічні вьяями для м’язів-антагоністів

Динамічні вьяями можна використовувати як розминку, а початківцям — і як самостійну загальнозміцнюючу практику. Завдяки роботі антагоністів, тіло поступово повертає баланс втрачений через малорухливий спосіб життя.

Асани стоячі

Це тренування підготує вас до роботи в низці асан, які виконуються стоячі: вірабхадрасана-1, утхіта паршваконасана, паріврітта паршваконасана, паршва уткатасана.

Прогини для тих, хто продовжує

Заняття присвячене поступовому засвоєнню помірно складних прогинів, що вимагають гнучкості та сили. Доволі м’яке тренування з опануванням уштрасани, урдхва мукха шванасани, бхуджангасани и ека пада випарита шелобхасани.