Мобільність кульшових суглобів і баланс

Це динамічне тренування, спрямоване на роботу з мобільністю кульшових суглобів і з балансом на руках через базову позицію — бакасану. Воно підійде як продовжуючим, так і просунутим йогам. Останні можуть сміливо додати галавасану у зв’язці з гарудасаною і пінча-маюрасану, адаптуючи тренування під себе.

Коротке ранкове тренування

Коротке ранкове тренування

Як розбудити своє тіло вранці та задати настрій на цілий день? Вам допоможе розігрітися ця м’яка динамічна послідовність. У тренуванні підібрані вправи на зміцнення м’язів кору та динамічні в’яями.

Інтервальний силовий тренінг + інтервальна шванасана

Валентина Малиновська: Інтервальний силовий тренінг + інтервальна шванасана

Це тренування розраховане на початківців і тих, хто вже деякий час практикує. Чергування силових вправ в інтервальному режимі допоможе зміцнити м’язи-стабілізатори і витратити глікогене депо, а інтервальна шавасана, що повторюється між силовими вправами, дозволить заспокоїтися і сповільнитися тим, хто схильний до тривожності.

Віньяса-flow

Динамічне тренування для продовжуючих. Це тренування не дарма називається Flow — потік: в ньому кожен рух, пов’язаний наступним, а всі вони разом пов’язані із диханням.

Функціонально-силове тренування

У цьому тренуванні підібрано комплекс силових вправ на зміцнення м’язів-стабілізаторів. Тут силові навантаження чергуватимуться із вправами розминки. Заняття підходить для початківців та продовжуючих.

Асани стоячи

Оксана Шеханіна: Асани стоячи

Це тренування розраховане на початківців й містить вправи для детального пропрацювання ніг та підготовки тазостегнових суглобів. Працюємо з такими асанами: вірабхадрасана-1, вірабхадрасана-2, ардха чандрасана.

Прогини для продовжуючих

Це заняття спрямоване на роботу над гнучкосними прогинами. Воно створене для продовжуючих та досвідчених практиків. Тренування містить роботу над мобільністю плечей, витягування і зміцнення передньої і задньої поверхонь стегон, силові і балансові вправи. Асани, що зустрічаються в занятті: Ардха-дханураса, Ардха-бхекасана, Урдхва-дханурасана, Бакасана, Паршва-бакасана.

М’яке тренування для кульшових суглобів

М’яке тренування для кульшових суглобів

Тренування з масажним м’ячем на мобільність кульшових суглобів і тазу.
Підійде новачкам. Буде на користь при болю в попереку.
Можна використовувати як окреме тренування вранці чи ввечері або як частину більш динамічного тренування.