М’яке ранкове тренування

Валентина Малиновська: М'яка ранкове тренування

Це м’яке ранкове тренування підійде як йогам-початківцям, так і тим, хто вже деякий час практикує. Загальзміцнювальне навантаження, в поєднанні з м’якою динамічної розминкою допоможе зробити ваше ранок по-справжньому бадьорим!

Збільшення мобільності грудного відділу та кульшових суглобів

У цьому тренуванні на вас чекає незвичайна послідовність: заняття починається зі положення лежачи і закінчується у положенні стоячи. Цей комплекс добре підійде для тих, хто любить починати ранок з делікатної розминки або навпаки бажає зняти напругу після сидячої роботи протягом дня.

Інтенсивне, інтервальне тренування

Це інтенсивне силове тренування в інтервальному режимі, розраховане на продовжуючих практиків. Циклічні навантаження змусять вас попітніти, навіть, якщо сама по собі вправа здається не складною, тож, не варто братися за це тренування, якщо ви втомлені, хворієте чи ослабли з інших причин.

М’яка динамічна розминка

Дуже м’яка динамічна розминка, яка виконується в горизонтальному положенні.

Якщо вранці ви ніяк не можете остаточно прокинутись, або відчуваєте слабкість з інших причин, це тренування допоможе вам збадьоритись. Також заняття можна використовувати ввечері, щоби зняти напругу робочого дня.

 

Прогини для просунутих

Коротке тренування на посилення прогинів. Підходить для просунутих практикуючих, знайомих з технікою прогинів.

Коротка розминка шийно-комірцевої зони

Дуже корисна розминка для відновлення балансу м’язів верхнього поясу. Вправи можна робити безпосередньо на робочому місці та повторювати по кілька разів на день.

Інтервальне тренування у спрощеному форматі

Силове інтервальне тренування — це:

  • силові вправи,
  • що виконуються в інтервальному режимі,
  • по колу.

Між ними виконується шавасана.

Силові вправи стимулюють анаболічні процеси (відновлення нашого тіла), а тому можуть бути дуже корисним для людей, ослаблених з різних причин. Однак, ослабленій людині силові вправи можуть даватися важко, а деякі можуть бути взагалі протипоказані. 

Це тренування створене якраз для таких випадків!
Воно містить прості та безпечні вправи, які можна виконувати попри обмеження.  

Практику можна робити навіть при:

✅ менструації, кровотечах, менопаузальному синдромі або з гінекологічними захворюваннями, коли не можна підвищувати внутрішньочеревний тиск,

✅ проблемами центральної нервової системи, з проблемами в очах, коли не можна підвищувати тиск в очах та внутрічерепний тиск.

Мобільність кульшових суглобів і баланс

Це динамічне тренування, спрямоване на роботу з мобільністю кульшових суглобів і з балансом на руках через базову позицію — бакасану. Воно підійде як продовжуючим, так і просунутим йогам. Останні можуть сміливо додати галавасану у зв’язці з гарудасаною і пінча-маюрасану, адаптуючи тренування під себе.