Інь-йога

М’яке тренування, спрямоване на заспокоєння, розслаблення та пригальмування психічних процесів.

Робота з увагою

Олександр Зеленський: Робота з увагою

Увага — психічний процес, що лежить в основі як усвідомлюваних, так і неусвідомлюваних проявів життєдіяльності організму.

Цей урок спрямований на розвиток здатності до концентрації уваги через роботу з споглядальними техніками.

Опанування бакасани

Це тренування підійде для продовжуючих йогів. Воно підготує ваше тіло: допоможе розкрити тазостегнові суглоби, розігріти зап’ястки та укріпити м’язи кору. Наприкінці ми перейдемо спочатку до спрощеного, а згодом і до більш складного, силового варіанту бакасани. Дотримуйтесь рекомендацій, щоб уникнути болю і травм.

М’яке тренування для покращення кровообігу

Дуже м’яке тренування з динамічними вправами та м’якими розтяжкаки, без силових вправ, глибоких нахилів та фіксацій у крайніх положеннях.

Це тренування підійде для тих, хто має проблеми із тиском і потребує покращення кровообігу, хто відновлюється після захворювання, або просто втомився чи погано почувається через ПМС тощо.

 

Розкриття грудного відділу

Юлія Єгорова: Розкриття грудного відділу

Це м’яке півгодинне тренування створене для розкриття грудного відділу і плечового поясу. Добре підходить для зняття навантаження від довгого сидіння в перебігу дня або після роботи, а також для розкріпачення після будь-якого іншого монотонного навантаження.

Збільшення мобільності грудного відділу та кульшових суглобів

У цьому тренуванні на вас чекає незвичайна послідовність: заняття починається зі положення лежачи і закінчується у положенні стоячи. Цей комплекс добре підійде для тих, хто любить починати ранок з делікатної розминки або навпаки бажає зняти напругу після сидячої роботи протягом дня.

Повний формат для продовжуючих

Повноцінне силове тренування, яке містить динамічні силові вправи, асани стоячи, розкриття тазостегнових суглобів, скручування, прогини, перевернуті положення тощо. Усе що вам треба в одному годинному тренуванні!

Коротка розминка шийно-комірцевої зони

Дуже корисна розминка для відновлення балансу м’язів верхнього поясу. Вправи можна робити безпосередньо на робочому місці та повторювати по кілька разів на день.

М’яке ранкове тренування

Валентина Малиновська: М'яка ранкове тренування

Це м’яке ранкове тренування підійде як йогам-початківцям, так і тим, хто вже деякий час практикує. Загальзміцнювальне навантаження, в поєднанні з м’якою динамічної розминкою допоможе зробити ваше ранок по-справжньому бадьорим!