Зрізуючі навантаження хребта

Валентина Малиновська: Навантаження хребта, що зрізують

Цей урок присвячений травмобезпеці в асанах. В ньому ми розглянемо навантаження, що несуть зрізуючі навантаження, і створюють загрозу травмування міжхребцевого диска, поговоримо про те, як їх можна уникнути.

Рекомендуємо вам також заняття по травмобезпеці і техніці виконання перевернутих положень. Воно доступне по преміум-підписці.

Тренування м’язів тазового дна

Валентина Маліновська: Тренування м'язів тазового дна

М’язи тазового дна — своєрідний «гамак», на якому лежать наші внутрішні органи. Слабкість цих м’язів може призводити до зміщення органів, їх здавлювання, порушення їх функцій. Це може проявлятися незручними звуками під час сексу, а іноді, з віком, або після пологів, і нетриманням сечі.
Ми пропонуємо вам м’яке тренування, що зміцнює м’язи-синергісти тазової діафрагми. Мета цього тренування — баланс м’язів корпусу і напрацювання досвіду контролю.

Техніка виконання черевних маніпуляцій

Валентина Малиновська: Техніка виконання черевних маніпуляцій

Цей урок присвячений техніці виконання черевних маніпуляцій: (Уддіяна, Агнісара, Наулі). Ці вправи побудовані на ефекті вакууму, завдяки якому знижується кров’яний тиск черевної порожнини і поліпшується кровообіг внутрішніх органів. Розглянуто показання, протипоказання і міфи, пов’язані з цими техніками.

Зміцнення сідниць

Юлія Єгорова: Зміцнення сідниць

Універсальне тренування для зміцнення сідниць, як головного стабілізатора нашого тазу і крижів.

Динамічна розминка

Олександр Зеленський: Динамічна розминка

Це заняття спрямоване на роботу з постуральною мускулатурою.
Воно може використовуватися, як розминка перед будь тренуванням або, як самостійне тренування для початківців.

Тренування при болях в спині

Валентина Малиновська

Це відео присвячене болю в спині. М’яке тренування розраховане на підгострий період болю, коли після загострення ви вже можете безпечно рухатися, але все ще відчуваєте біль і обмеження в специфічних положеннях.

Зміцнення м’язів тазового дна

Це відео чудово підійде для тих, хто потребує зміцнення тонусу м’язів тазового дна, післяпологового відновлення, а також стабілізації крижово-клубового суглоба.

Для людей старшого віку

М’яке тренування з використанням динамічних вправ на роботу м’язів-антагоністів, що балансує тіло. Зміцнення м’язів-стабілізаторів у поєднанні з м’яким розкриттям суглобів та збільшенням їхньої рухливості. Тренування підходить для людей, ослаблених через хворобу чи вік. Не забувайте, що будь-яке тренування це стрес, покликаний стимулювати наші адаптаційні можливості, тому вам буде непросто. Але не варто робити що-небудь через біль та надзусилля. Насолоджуйтесь взаємодією зі своїм тілом!

Мобільність та сила кульшових суглобів

Цей комплекс вправ підходить для йогів середнього та просунутого рівня, які прагнуть:

  • Покращити мобільність у кульшових суглобах ‍
  • Підвищити силу та витривалість

Тренування динамічне, з короткими статичними фіксаціями.

Це коротке але насичене тренування можна виконувати щодня або кілька разів на тиждень.