Зміцнення м’язів тазового дна

Це відео чудово підійде для тих, хто потребує зміцнення тонусу м’язів тазового дна, післяпологового відновлення, а також стабілізації крижово-клубового суглоба.

Для людей старшого віку

М’яке тренування з використанням динамічних вправ на роботу м’язів-антагоністів, що балансує тіло. Зміцнення м’язів-стабілізаторів у поєднанні з м’яким розкриттям суглобів та збільшенням їхньої рухливості. Тренування підходить для людей, ослаблених через хворобу чи вік. Не забувайте, що будь-яке тренування це стрес, покликаний стимулювати наші адаптаційні можливості, тому вам буде непросто. Але не варто робити що-небудь через біль та надзусилля. Насолоджуйтесь взаємодією зі своїм тілом!

Локомоторний тренінг для початківців

Це відео містить вправи з локомоторного тренінгу та їх розбір. Підходить для практиків, що хочуть урізноманітнити свої тренування, покращити контроль, силу та витривалість тіла.

Діафрагмальне дихання

Валентина Малиновська: Діафрагмальне дихання

Глибоке діафрагмальне дихання позитивно впливає на внутрішньочеревний тиск і перистальтику кишковика. З цього уроку ви дізнаєтеся про те, як і чому це відбувається, і навчитеся цієї простої, але ефективної вправи.

Практика при серцево-судинних проблемах

Це відео присвячене тому, як правильно побудувати свою практику людям, які мають проблеми та захворювання серцево-судинної системи, такі як:

  • підвищений артеріальний тиск;
  • гіпертрофія міокарда;
  • вроджений порок серця;
  • порушення серцевого ритму тощо.

Тут ви знайдете поради та рекомендації про те, яких навантажень слід уникати, а на яких вправах краще зосередитися, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров’ю, але й підвищити якість життя.

Воно також є першим, що відкриває добірку тренувань, безпечних при порушеннях роботи серцево-судинної системи.

Важливо пам’ятати, що ані це відео, ані наступні тренування не слід використовувати замість лікування. Обов’язково проконсультуйтеся зі своїм лікарем, перш, ніж приступати до практики.

Будьте здорові!

 

Тренування без килимка

Це тренування створено спеціально для тих, хто має багато навантажень протягом дня і потребує розвантаження для хребта, м’язів, суглобів. Тренування не потребує килимка, або якогось іншого спеціального устаткування чи умов, тож його можна виконувати будь де: в дорозі, на роботі, в прихистку чи в полі.

Зрізуючі навантаження хребта

Валентина Малиновська: Навантаження хребта, що зрізують

Цей урок присвячений травмобезпеці в асанах. В ньому ми розглянемо навантаження, що несуть зрізуючі навантаження, і створюють загрозу травмування міжхребцевого диска, поговоримо про те, як їх можна уникнути.

Рекомендуємо вам також заняття по травмобезпеці і техніці виконання перевернутих положень. Воно доступне по преміум-підписці.

Тренування м’язів тазового дна

Валентина Маліновська: Тренування м'язів тазового дна

М’язи тазового дна — своєрідний «гамак», на якому лежать наші внутрішні органи. Слабкість цих м’язів може призводити до зміщення органів, їх здавлювання, порушення їх функцій. Це може проявлятися незручними звуками під час сексу, а іноді, з віком, або після пологів, і нетриманням сечі.
Ми пропонуємо вам м’яке тренування, що зміцнює м’язи-синергісти тазової діафрагми. Мета цього тренування — баланс м’язів корпусу і напрацювання досвіду контролю.

Техніка виконання черевних маніпуляцій

Валентина Малиновська: Техніка виконання черевних маніпуляцій

Цей урок присвячений техніці виконання черевних маніпуляцій: (Уддіяна, Агнісара, Наулі). Ці вправи побудовані на ефекті вакууму, завдяки якому знижується кров’яний тиск черевної порожнини і поліпшується кровообіг внутрішніх органів. Розглянуто показання, протипоказання і міфи, пов’язані з цими техніками.