Це відео присвячене тому, як правильно побудувати свою практику людям, які мають проблеми та захворювання серцево-судинної системи, такі як:
- підвищений артеріальний тиск;
- гіпертрофія міокарда;
- вроджений порок серця;
- порушення серцевого ритму тощо.
Тут ви знайдете поради та рекомендації про те, яких навантажень слід уникати, а на яких вправах краще зосередитися, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров’ю, але й підвищити якість життя.
Воно також є першим, що відкриває добірку тренувань, безпечних при порушеннях роботи серцево-судинної системи.
Важливо пам’ятати, що ані це відео, ані наступні тренування не слід використовувати замість лікування. Обов’язково проконсультуйтеся зі своїм лікарем, перш, ніж приступати до практики.
Будьте здорові!
Це тренування створено спеціально для тих, хто має багато навантажень протягом дня і потребує розвантаження для хребта, м’язів, суглобів. Тренування не потребує килимка, або якогось іншого спеціального устаткування чи умов, тож його можна виконувати будь де: в дорозі, на роботі, в прихистку чи в полі.
Цей урок присвячений травмобезпеці в асанах. В ньому ми розглянемо навантаження, що несуть зрізуючі навантаження, і створюють загрозу травмування міжхребцевого диска, поговоримо про те, як їх можна уникнути.
Рекомендуємо вам також заняття по травмобезпеці і техніці виконання перевернутих положень. Воно доступне по преміум-підписці.
М’язи тазового дна — своєрідний «гамак», на якому лежать наші внутрішні органи. Слабкість цих м’язів може призводити до зміщення органів, їх здавлювання, порушення їх функцій. Це може проявлятися незручними звуками під час сексу, а іноді, з віком, або після пологів, і нетриманням сечі.
Ми пропонуємо вам м’яке тренування, що зміцнює м’язи-синергісти тазової діафрагми. Мета цього тренування — баланс м’язів корпусу і напрацювання досвіду контролю.
Цей урок присвячений техніці виконання черевних маніпуляцій: (Уддіяна, Агнісара, Наулі). Ці вправи побудовані на ефекті вакууму, завдяки якому знижується кров’яний тиск черевної порожнини і поліпшується кровообіг внутрішніх органів. Розглянуто показання, протипоказання і міфи, пов’язані з цими техніками.
Універсальне тренування для зміцнення сідниць, як головного стабілізатора нашого тазу і крижів.
Це заняття спрямоване на роботу з постуральною мускулатурою.
Воно може використовуватися, як розминка перед будь тренуванням або, як самостійне тренування для початківців.
Це відео присвячене болю в спині. М’яке тренування розраховане на підгострий період болю, коли після загострення ви вже можете безпечно рухатися, але все ще відчуваєте біль і обмеження в специфічних положеннях.
Це відео чудово підійде для тих, хто потребує зміцнення тонусу м’язів тазового дна, післяпологового відновлення, а також стабілізації крижово-клубового суглоба.
Динамічне тренування для початківців, з акцентом на зміцнення м’язів корпусу та сідниць. Чудово підійде для людей, що мають сидячий спосіб життя.